ReLED

Energijos tausojimas ir šiuolaikinės technologijos, išsaugant vertingas esamų įrenginių architektūrines formas

Siūlome apsvarstyti Jūsų savivaldybėje eksploatuojamų gatvių, parkų, aikščių šviestuvų su netaupiomis natrio ir metalo halogeno  lempomis atnaujinimo poreikį  į energiją taupančius ir šiuolaikiškus LED šviestuvus su šviesos diodų moduliais.

reled

Energijos taupymas pasiekiamas daugiau kaip 50% !

Italų gamintojas GMR ENLIGHTS siūlo ReLED retrofitinio šviestuvo atnaujinimo technologiją. Šviesos diodų (LED) moduliai sumontuojami esamuose šviestuvuose, pagal kiekvienos  gatvės šviestuvų modifikacijos reikalavimus ir gatvės apšvietimo šviesotechninius skaičiavimus, pakeičiant netaupias natrio ir metalo halogenų lempas.

1

Informacijos surinkimas

Gamintojui nusiunčiamas pavyzdinis šviestuvas, persiunčiama kita komerciniui pasiūlymui pateikti reikalinga informacija.

2

Produkto kūrimas

Po trumpos pavyzdžio analizės, ReLED modulis pritaikomas pagal konkrečius poreikius. Prototipas testuojamas.

 

3

Tiekimas

Modulis patiekiamas su konkrečiai modifikacijai skirta  montavimo instrukcija. Paruoštas lengvam ir greitam instaliavimui

Greitai ir nesudėtingai!

Šviečiantis modulis pakeičiamas greitai, modifikavimą gali atlikti gatvių apšvietimo tinklus eksploatuojanti įmonė kaip nesudėtingą šviestuvo remontą!  Visi šviečiančių modulių elementai turi aukštą IP apsaugos klasę. Jiems suteikiama 5 metų garantija.

ReLED sprendimo diegimas Laisvės al.

Norime pasidalinti vienu iš ambicingiausių mūsų įgyvendintų projektų. Visiems gerai žinomoje Kauno Laisvės al. per visą jos ilgį atnaujinome beveik 400 šviestuvų!

Ir ne, mes jų nekeitėm, o tik atnaujinome „vidurius“ įdiegdami „ReLED sprendimą“, kuomet netaupios natrio ir metalo halogeno lempos pakeičiamos į energiją taupančius ir šiuolaikiškus LED šviestuvus su šviesos diodų moduliais.

Pateikite užklausą