SCHRÉDER

Sutaupykite iki 85% energijos

Ši valdymo sistema suskurta taip, kad unikaliai paprasta įdiegime ir eksploatavime. Ji leidžia miesto apšvietimo ūkį stebėti ir valdyti realiu laiku. Stebint tinklo parametrus sistema leidžia išvengti incidentų miestų gatvėse. Naudojant pridėtinius jutiklius sistema gali taupyti iki 85% suvartojamos elektros energijos skirtos gatvių apšvietimui ir sukurti komfortiškas apšvietimo scenas. Prie viso to sistema leidžia prijungti trečiuosius vartotojus, kaip miesto šviesoforai, vaizdo stebėjimo sistemos, eismo kamščių monitoringas ir t.t.

EXEDRA

„Schréder“ kuria, pataria, atnaujina ir integruoja apšvietimo sprendimus. Pagalbą savo klientams teikiame visais būdais. Vertę suderiname su jūsų trumpalaikiais ir vidutinio laikotarpio tikslais bei palaikome jūsų ilgalaikę viziją.

Miestams reikia pritaikytų sprendimų, kurie jiems leistų leistis į kelionę. Negali būti taip, kad vienas sprendimas tiktų visiems atvejams. Mes pradedame nuo jūsų miesto unikalumo, jo trūkumų ir jo galimybių išsiaiškinimo.

Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, daugiau nei 60 specialistų iš tokių sričių kaip debesų kompiuterija, kibernetinis saugumas, mašininis mokymas, daiktų internetas ir duomenų analizė siekia išlaisvinti miestų infrastruktūrų potencialą ir taip įveikti didelius visuomenės iššūkius.

Owlet Nightshift

Owlet sprendimai integruoja naujausiai pažengusias technologijas.

Dėl išmanių funkcijų, tokių kaip nuolatinė šviesos produkcija (kompensacija už šviesos produkcijos nusidėvėjimą), virtuali maitinimo išvestis (pritaikant galingumą pagal reikalavimus) ir atrankinį dinaminį šviesos srauto (liumeno) išeigą (pritaikant realius poreikius), “Owlet” valdymas sistemos vengia per didelio apšvietimo ir energijos švaistymo.

Su šiuo palankiu energijos balansu, Schréder prisideda prie efektyvaus valdymo.

Kontaktai

Adresas: Žygio g. 97A, Vilnius Tel. nr.: (8 620) 95000 El. paštas: info@sidapsvietimas.lt
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 64-5, Kaunas
Tel. nr.: (8 620) 95000
El. paštas: info@sidapsvietimas.lt
Darbo laikas: I – V / 8:00 – 17:00

Pateikite užklausą