Privatus apšvietimas

Ekonomiški ir efektyvūs apšvietimo sprendimai Jums

Privataus apšvietimo sprendimai

Galvojant apie lauko apšvietimą svarbu pirmiausia išsirinkti vietas, kurias norėsite apšviesti labiausiai: įėjimus, takus, terasą, medžius, tvenkinį ar tam tikrą išskirtinį objektą. Jeigu prie namo yra tvenkinys arba baseinas, būtina jį apšviesti tiek dėl žmonių saugumo ir dėl to, kad tai yra proga išryškinti vandens grožį.

MESH

MESH – tai šiuolaikiškas ir paslaptingas šviestuvo modelis, kurio gaubtas pagamintas iš aliuminio ir yra atsparus korozijai. Todėl šviestuvas yra tinkamas naudoti lauke. Šviesa išsklaidoma per mažas skylutes, esančias šviestuvo gaubto paviršiuje, sukuriant jaukią atmosferą ir švelnią šviesą. MESH šviestuvų kolekcija yra labai plati: sieniniai, grindiniai kelių dydžių ir pakabinami kelių dydžių, todėl kolekciją galima neribotai naudoti projektuose. Taip pat dabar jau MESH šviestuvų maitinimas galimas ir baterijomis.

CHIODO

CHIODO šviestuvų kolekciją sudaro sieniniai ir grindiniai šviestuvai. CHIODO grindiniai šviestuvai ypač tinkama vaizdingam sodų apšvietimui arba didelėms vazoms su gėlėmis ar žaluma. Taip pat ši kolekcija gali sukurti magiškas kompozicijas naudojant įvairaus aukščio elementus, pavyzdžiui, žemus maišant su aukštais. Gaminį galima įsigyti ir aplikacine versija, kuri skleidžia sieną švelnia šviesa ir sukuria unikalią bei įtaigią atmosferą. CHIODO sieniniai šviestuvai sukuria unikalią bei įtaigią atmosferą. Visą kolekciją galima naudoti įvairiais deriniais, kurie suteikia gyvybės originaliems apšvietimo efektams.

ETEREA

ETEAREA įkvėpimo semiasi iš klasikinio žibinto, siūlomo esminėmis formomis. Senovinius prisiminimus sudaro grynos ir geometrinės linijos, galinčios sukurti nekūnišką tūrį, sudarytą tik iš šviesos. Dėl savo išsklaidytos šviesos puikiai dera terasose, soduose ir arkadose. Eterea, kaip ir klasikiniai žibintai, gali būti dedama tiesiai ant žemės arba tvirtinama prie sienos laikikliu. Eterea dabar taip pat galima įsigyti mažų, vidutinių ir didelių baterijomis maitinamų versijų.

EGERSUND

Milteliniu būdu padengtas aliuminio stulpelis. Skaidrus PMMA objektyvas. Netiesioginis LED šviesos srautas.

HALDEN

Milteliniu būdu padengtas šviestuvas. Aliuminis, polikarbonato lęšis su optine struktūra tolygiam šviesos srautui.

CHELSEA

Skaidrus polikarbonatas. Poliruotas masyvus varis su amžiumi atskleidžia gražią ir natūralią patiną. Rankena ir stulpas iš aliuminio, padengti milteliniu būdu. Žibinto stulpas, pjedestalas ir sieninis žibintas yra dviejų dydžių, todėl tarka lankstesnė. Taip pat yra grandininis žibintas.

BOLOGNA

LILLEHAMMER

Universalūs šviestuvai, kurie jau pamėgti mūsų klientų

Šviestuvus galima rinktis iš 4 spalvų

Pateikite užklausą