Parkų apšvietimas

Ekonomiški ir efektyvūs apšvietimo sprendimai parkams

Parkų apšvietimo sprendimai

LED parkų apšvietimas padidina žmonių saugumą nakties metu, nukreipia žmonių srautus,kuria estetišką vaizdą. bei prailgina parko ar kitų zonų naudojimo trukmę.

DECOR LED

Tinkamos spalvos temperatūros pasirinkimas niekada nėra lengvas sprendimas. Žinoma, kad šalta balta šviesa optimizuoja našumą, o šiltesnė – palankesnė žmonėms ir gamtai. Ką daryti, kad jums nereikėtų rinktis? Kartu su FLEXIA pristatytas Schréder FlexiWhite sprendimas suteikia jums laisvę visada pasirinkti tinkamą spalvų temperatūrą. Taigi naudodamiesi FlexiWhite galite lanksčiai užtikrinti reikiamą šviesos lygį ir tinkamą spalvų temperatūrą reikiamoje vietoje ir tinkamu laiku.

SHUFFLE

CUT LED

CUT II LED

KARIN LED

VALENTINO GEN2

BORA

INOA

KAZU

ZELA

CITRINE

PILZEO

Mažoji architektūra – patrauklūs sprendimai parkams ir kitoms viešoms erdvėms papuošti

Mažoji architektūra – tai tokie architektūros elementai, kurie, kaip ir parkų apšvietimas ar gatvių apšvietimas, padeda formuoti ir puoselėti miesto gyvenamąsias, poilsio ir kitas zonas bei suteikti joms funkcionalumo bei praktiškumo. Mažosios architektūros elementai gali būti patys įvairiausi: suoliukai ir kiti lauko baldai, šiukšliadėžės, stulpeliai, dviračių stovai ir kt.

Mažosios architektūros elementai kiekvieno poreikiams

UAB ,,SID apšvietimas“, rinkoje dirbanti nuo 2009 m., savo klientams pristato SCHRÉDER, kuris siūlo platų sprendimų pasirinkimą: suoliukus, vazonus, šiukšliadėžes, pelenines, dviračių laikiklius, stulpelius, barikadas, pastoges, reklaminius skydus, laikrodžius, išskirtinius kioskus ir statinius komercinei veiklai. Nuo šiuolaikiško charakterio gaminių iki klasikinės ir tradicinės estetikos sprendimų ir dizainerių kurtų miesto baldų objektų, suprojektuotų ir sukurtų bendradarbiaujant su pirmaujančiais architektais. Gamintojas entuziastingai naudojasi galimybe kurti išskirtinius mažosios architektūros elementus svarbių miestų istoriniams centrams ar prestižiniams projektams.

Aukštos kokybės, patikimi mažosios architektūros sprendimai

UAB ,,SID apšvietimas“ tiekia sertifikuotą, aukštos kokybės produkciją, kurią užtikrina griežta patikra visą gaminimo laiką. Savo produktams suteikiame 10 m. gamyklinę garantiją, o, išskirtiniais atvejais, ją pratęsiame iki 15 m. Esant poreikiui, mūsų įmonėje dirbanti ilgametę patirtį sukaupusių specialistų komanda pakonsultuos Jus rūpimais klausimais bei padės išsirinkti tinkamiausius mažosios architektūros sprendimus.

Pateikite užklausą