Mažoji architektūra

GMR ENLIGHTS siūlo platų Urban Furniture sprendimų pasirinkimą: suoliukus, vazonus, šiukšliadėžes, pelenines, dviračių laikiklius, stulpelius, barikadas, pastoges, reklaminius skydus, laikrodžius, išskirtinius kioskus ir statinius komercinei veiklai.
Nuo šiuolaikiško charakterio gaminių iki klasikinės ir tradicinės estetikos sprendimų ir dizainerių kurtų miesto baldų objektų, suprojektuotų ir sukurtų bendradarbiaujant su pirmaujančiais architektais.

Gamintojas entuziastingai naudojasi galimybe kurti išskirtinius urbanistinius baldus svarbių miestų istoriniams centrams ar prestižiniams projektams.

Ameba

Ameba yra miesto suoliukas su ketus medžiagos šonais ir kietmedžio lentjuostėmis.
Suoliukus galima rinktis iš vienos [S] arba dvigubos [D] versijos/ abiejų ilgių (1500 ir 2000 mm) ir skirtingų spalvų.

Arona

Arona yra ketus medžiagos, miesto suoliukas su kietmedžio lentjuostėmis.
Suoliukas yra trijų versijų ir dviejų skirtingų ilgių.

Cascia

Cascia yra klasikinio rafinuoto dizaino suolas, skirtas miesto istoriniuose centruose, parkuose ir viešuose bei privačiuose soduose.
Suoliukas pagamintas iš ketus medžiagos ir kietmedžio lentjuosčių.
Suoliukas yra dviejų ilgių: 1500 mm ir 1800 mm.

Adia

Adia yra klasikinio stiliaus suolų serija, kuri puikiai prisitaiko prie įvairių kontekstų:
istoriniai miestų centrai, miesto parkai, terasos ir viešieji bei privatūs sodai.
Suoliukai pagaminti iš ketus medžiagos ir kietmedžio lentjuosčių.
Galimi du skirtingi ilgiai: 1500 mm ir 1800 mm.

Duomo

Duomo yra elegantiško dizaino suolas iš ketus medžiagos, plieno ir akmens.
Suoliukas yra dviejų ilgių: 2800 mm ir 4800 mm

Mažoji architektūra – patrauklūs sprendimai parkams ir kitoms viešoms erdvėms papuošti

Mažoji architektūra – tai tokie architektūros elementai, kurie, kaip ir parkų apšvietimas ar gatvių apšvietimas, padeda formuoti ir puoselėti miesto gyvenamąsias, poilsio ir kitas zonas bei suteikti joms funkcionalumo bei praktiškumo. Mažosios architektūros elementai gali būti patys įvairiausi: suoliukai ir kiti lauko baldai, šiukšliadėžės, stulpeliai, dviračių stovai ir kt.

Mažosios architektūros elementai kiekvieno poreikiams

UAB ,,SID apšvietimas“, rinkoje dirbanti nuo 2009 m., savo klientams pristato GMR ENLIGHTS, kuris siūlo platų ,,Urban Furniture“ sprendimų pasirinkimą: suoliukus, vazonus, šiukšliadėžes, pelenines, dviračių laikiklius, stulpelius, barikadas, pastoges, reklaminius skydus, laikrodžius, išskirtinius kioskus ir statinius komercinei veiklai. Nuo šiuolaikiško charakterio gaminių iki klasikinės ir tradicinės estetikos sprendimų ir dizainerių kurtų miesto baldų objektų, suprojektuotų ir sukurtų bendradarbiaujant su pirmaujančiais architektais. Gamintojas entuziastingai naudojasi galimybe kurti išskirtinius urbanistinius baldus svarbių miestų istoriniams centrams ar prestižiniams projektams.

Aukštos kokybės, patikimi mažosios architektūros sprendimai

UAB ,,SID apšvietimas“ tiekia sertifikuotą, aukštos kokybės produkciją, kurią užtikrina griežta patikra visą gaminimo laiką. Savo produktams suteikiame 10 m. gamyklinę garantiją, o, išskirtiniais atvejais, ją pratęsiame iki 15 m. Esant poreikiui, mūsų įmonėje dirbanti ilgametę patirtį sukaupusių specialistų komanda pakonsultuos Jus rūpimais klausimais bei padės išsirinkti tinkamiausius mažosios architektūros sprendimus.

Pateikite užklausą