Gatvių apšvietimas

Ekonomiški ir efektyvūs apšvietimo sprendimai miesto gatvėms

Gatvių apšvietimo sprendimai

LED gatvių šviestuvas yra patikimas ir ekonomiškas sprendimas miesto ir gyvenamųjų rajonų gatvių apšvietimui. Aukštos kokybės elektroniniai komponentai ir puiki komponentų vėsinimo sistema užtikrina ilgą šviestuvų tarnavimo laiką.

FLEXIA FG

CITEA NG2

IZYLUM

VITALUM

Gatvių apšvietimas – ne tik gyvenviečių saugumui užtikrinti

Gatvių apšvietimas neabejotinai daro įtaką gyvenviečių bei jų gyventojų saugumui. Ne paslaptis, kad tamsiuoju paros metu įvyksta daugybė nemalonių atsitikimų: vagysčių, eismo įvykių ir kt. Tinkamai pasirinktas gatvės apšvietimas ne tik padeda užtikrinti gyvenviečių saugumą, bet ir vienai ar kitai vietovei suteikia patrauklumo.

Šiuolaikiškas gatvės apšvietimas, tausojantis energiją

UAB ,,SID apšvietimas“, rinkoje dirbanti nuo 2009 m. ir apšvietusi ne vieną Lietuvos miesto centrą ar senamiestį, siūlo ekonomiškus, efektyvius ir laiko patikrintus gatvių apšvietimo bei kt. apšvietimo sprendimus, tarp kurių – ir parkų apšvietimas. Vieniems pagrindinių mūsų klientų – savivaldybėms – siūlome energiją taupančius ir šiuolaikiškus LED šviestuvus su šviesos diodų moduliais. LED moduliai sumontuojami esamuose šviestuvuose pagal kiekvienos gatvės šviestuvų modifikacijos reikalavimus ir gatvės apšvietimo šviesotechninius skaičiavimus, pakeičiant netaupias natrio ir metalo halogenų lempas.

Kokybiški, estetiški ir lengvai montuojami gatvių šviestuvai

Mūsų siūlomi gatvių šviestuvai – aukštos kokybės, patrauklaus dizaino bei lengvai montuojami. UAB ,,SID apšvietimas“ asortimente – išskirtinės formos AQUILONE, kompaktiško dizaino LAFOGLIA, universalaus panaudojimo VIRGO bei kiti gatvių šviestuvai, puikiai pritaikomi daugelyje erdvių.

Aukštos kokybės, patikimi gatvių apšvietimo sprendimai

UAB ,,SID apšvietimas“ tiekia sertifikuotą, aukštos kokybės produkciją, kurią užtikrina griežta patikra visą gaminimo laiką. Savo produktams suteikiame 10 m. gamyklinę garantiją, o, išskirtiniais atvejais, ją pratęsiame iki 15 m. Esant poreikiui, mūsų įmonėje dirbanti ilgametę patirtį sukaupusių specialistų komanda pakonsultuos Jus rūpimais klausimais bei padės išsirinkti tinkamiausią gatvių apšvietimo sprendimą ir jo valdymo sistemos pritaikymą.

Pateikite užklausą