Fasadų apšvietimas

Ekonomiški ir efektyvūs apšvietimo sprendimai fasadams

Fasadų apšvietimo sprendimai

Fasadų apšvietimas ne tik užtikrina saugumą, bet ir išryškina pastato architektūrinius privalumus. Naudojant fasadų apšvietimą naktį, galima pristatyti objektą ar architektūros elementą patraukliau nei dieną, nes tamsoje yra nepastebimi ir paslepiami pastatų netobulumai. Įdomūs apšvietimo sprendimai gali pritraukti daugiau dėmesio užeiti tiek į patį pastatą, tiek į jo patalpas.

SCULPLINE

SCULPDOT

SCULPFLOOD

Architektūros ir šviesos ,,Tango", kuri išryškina epochų transformaciją. Įgyventinti šią transformaciją buvo panaudoti SCULPLINE ir SCULPDOT šviestuvai su RGBW sistema. Vieta: Belgija, Anterpenas „Grote Markt“.

Fasadų apšvietimas – saugumui užtikrinti bei pastatų estetiniam grožiui paryškinti

Fasadų apšvietimas ne tik užtikrina saugumą, bet ir paryškina pastato architektūrinius privalumus. Naudojant fasadų apšvietimą naktį, galima pristatyti objektą ar architektūros elementą patraukliau nei dieną, nes tamsoje yra nepastebimi ir paslepiami pastatų netobulumai. Įdomūs apšvietimo sprendimai gali pritraukti daugiau dėmesio užeiti tiek į patį pastatą, tiek į jo patalpas.

Modernus fasado apšvietimas, padedantis taupyti energiją

UAB ,,SID apšvietimas“, rinkoje dirbanti nuo 2009 m. ir apšvietusi ne vieną Lietuvos miesto centrą ar senamiestį, siūlo ekonomiškus, efektyvius ir laiko patikrintus fasadų apšvietimo bei kt. apšvietimo sprendimus, tarp kurių – ir parkų apšvietimas, taip pat gatvių apšvietimas.

Kokybiški, estetiški ir lengvai montuojami fasadų šviestuvai

Mūsų siūlomi fasadų šviestuvai – aukštos kokybės, patrauklaus dizaino bei lengvai montuojami. UAB ,,SID apšvietimas“ asortimente – išskirtinio dizaino SCULPLINE, puikaus spalvų maišymo artimu atstumu su specialiais lęšiais SCULPDOT bei kiti fasadų šviestuvai, puikiai pritaikomi daugelyje erdvių.

Aukštos kokybės, patikimi fasadų apšvietimo sprendimai

UAB ,,SID apšvietimas“ tiekia sertifikuotą, aukštos kokybės produkciją, kurią užtikrina griežta patikra visą gaminimo laiką. Savo produktams suteikiame 10 m. gamyklinę garantiją, o, išskirtiniais atvejais, ją pratęsiame iki 15 m. Esant poreikiui, mūsų įmonėje dirbanti ilgametę patirtį sukaupusių specialistų komanda pakonsultuos Jus rūpimais klausimais bei padės išsirinkti tinkamiausią fasadų apšvietimo sprendimą ir jo valdymo sistemos pritaikymą.

Pateikite užklausą