Owlet    Schréder patobulino visapusišką požiūrį tam, kad galetų pasiūlyti jums visus galimus sprendimus: nuo dizaino iki garantinio aptarnavimo, įskaitant apšvietimą, kainą, pažangias valdymo sistemas, gatvių įrengimą, saugumą ir daugelį kitų išmanių funkcijų.
    Tai didelė tarptautinė grupė, kuri yra įsipareigojusi siekti geriausių rezultatų, kadangi Schréder turi daugybę kvalifikuotų komandų visame pasaulyje.


    Visapusiškas / išsamus Schréderio požiūris pagerina žmonių kasdienį gyvenimą jų srityse. Patrauklūs, patikimi ir ilgalaikiai mūsų sprendimai pagerina jūsų gyvenamąją vietą ir sukuria asmeniškumą. Kokybiškas apšvietimas- būtinas.
    Apsaugos priemonės ir avarinės situacijos funkcijos garantuoja saugią aplinką.
    Su Schréder mėgaujasi kiekviena pasaulio šalis!


    Schréder yra patyręs įgyvendinant kokybiškus apšvietimo sprendimus ir suteikiantis šviesą būtent ten kur jos reikia. Sujungus šviesos diodų efektyvumą su galimybe, "Schréder" valdė keletą integruotų "šviesos pagal pareikalavimą" sprendimų. Stilingas būdas suderinti saugumą ir energijos taupymą.


    Atsakingai bendrovei, ekologinio pėdsako mažinimas yra prioritetas. Atsižvelgiant į pagrindinę varomąją jėgą perjungiant LED apšvietimą, Schréder yra pasiryžę drastiškai sumažinti energijos suvartojimą. Sujungus geriausias LED technologijas su daugybe valdymo sistemų, mūsų sprendimai padidint energijos sutaupymą iki 85% ir radikaliai sumažinti naujo įrenginio atsipirkimo laiką.


SUTAUPYKITE IKI 85% ENERGIJOS

Owlet sprendimai integruoja naujausiai pažangiausias technologijas. LED derinys ir kontrolės sistemos leidžia sutaupyt energijos iki 85%, lyginant su įrengtais tradiciniais šviesos šaltiniais.

Dėl išmanių funkcijų, tokių kaip nuolatinė šviesos produkcija (kompensacija už šviesos produkcijos nusidėvėjimą), virtuali maitinimo išvestis (pritaikant galingumą pagal reikalavimus) ir atrankinį dinaminį liumeno iseigą (pritaikant realius poreikius), "Owlet" valdymas sistemos vengia per didelio apšvietimo ir energijos švaistymo.

Su šiuo palankiu energijos balansu, Schréder požiūris prisideda prie efktyvaus valdymo finansai ir atsakingas energijos naudojimas.
  • 8am - 4pm